Dun & Bradstreet : Sākums

Dun & Bradstreet grows the most valuable relationships in business by uncovering truth and meaning from data.

*******

D-U-N-S® Registered™ - jauns D&B produkts Latvijā.

D-U-N-S® Registered™ priekšrocības

Mēs balstījāmies uz saviem spēkiem, lai atbalstītu uzticīšanos globālās tirdzniecības darbībām:

      Šis pakalpojums ir sava veida "vizītkarte" jebkuram uzņēmumam, kas cenšas uzlabot uzticamību ar potenciālajiem partneriem un sākt darbu starptautiskajā tirgū.

      "Uzticības zīmogs" nodrošina jūsu partneriem, ka informācija par jums ir pareiza. Tas ir apstiprinājums, ka uzņēmuma reputācija ir caurskatāma un skaidra. Tāpēc šis pakalpojums ir vērsts uz jūsu partneru reputācijas un kredītrisku samazināšanu. Tas ir svarīgi tirdzniecības attiecību gadījumā, jo īpaši, ja sadarbības nosacījumi tiek pieņemti un pārskatīti, pamatojoties uz šādiem datiem.

      Elektroniskais sertifikāts, kuru var saņemt (noklikšķinot uz klienta mājaslapā ievietotās saites) informāciju par uzņēmumu pasaulē pazīstamā Dun & Bradstreet biznesa datu formātā. Šis " Uzticības zīmogs " ir pakļauts brīvprātīgai uzņēmuma pamatinformācijas izpaušanai uz līguma pamata ar Dun & Bradstreet. Lasīt tālāk...

dsr.png

*******

SIA “Datu serviss” kļūst par daļu no Dun & Bradstreet ģimenes.


Šī gada 8.oktobrī Ratos AB* panāca vienošanos ar Dun & Bradstreet par Bisnode AB iegādi. Šī apvienošanās mūs padarīs par daļu no vadošā pasaules datu un analītikas nodrošinātāja, biznesa lēmumu pieņemšanai, ar veiksmīgu sadarbību vairāku desmitgadu laikā.

Lūdzam skatīt sīkāku informāciju Dun & Bradstreet pressrelease preses relīzi vai Ratos AB preses relīzi.

SIA “Datu serviss”  ir Dun & Bradstreet sadarbības partneris Latvijā kopš 1994. Gada, savukārt Bisnode AB ir “Datu serviss” īpašnieks, tāpēc  visas atbildes uz Bisnode AB klientu jautājumiem attiecas arī uz “Datu serviss” klientiem Latvijā.

1. J: Kā šī iegāde ietekmēs mani kā klientu?
        A: Visi līgumi ir spēka, un jūs saglabāsiet savu “Datu serviss” kontaktpersonu.

2. J: Kādas ir galvenās priekšrocības no šī darījuma man?
        A: Dun & Bradstreet un Bisnode AB ir vadošie uzņēmumi datu un analītikas jomā. Iespējas sniedzas pāri datu, analīzes, tehnoloģiju, produktu un darbinieku jomām. Mēs esam pārliecināti, ka mēs jau varam piedāvāt jaunas iespējas īstermiņā un vidējā termiņā, lai paātrinātu izaugsmi un samazinātu mūsu klientu uzņēmējdarbības riskus.

3. J: Vai mans pašreizējais līgums ar “Datu servis” paliks spēkā?
        A:  Visi līgumi paliks spēkā.

4. Q: Kas būs mans kontaktpersona?
        A: Jūs varat būt drošs, ka jūsu kontaktpersona paliks nemainīga. Jūsu “Datu serviss” speciālisti turpinās ar jums mijiedarboties, izmantojot tos pašus kanālus un procesus, kas pašlaik ir spēkā.

5. J: Vai Bisnode iegādes rezultātā produkti un pakalpojumi, ko saņemam no “Datu serviss” mainīsies?
        A: Tagad tas ir ļoti daudz izmaiņas uzņēmējdarbības vidē un “Datu serviss” turpinās darboties tādā pašā veidā un piedāvās pilnu Dun & Bradstreet pakalpojumu klāstu.

6. J: Ko es varu sagaidīt pēc darījuma?
        A: Mūsu mērķis ir iepazīstināt mūsu klientus ar labākajām no divām pasaulēm, lai palīdzētu jums veidot konkurētspējīgāku vidi: Dun & Bradstreet un Bisnode ir vadošie uzņēmumi datu un analītikas jomā. Iespējas sniedzas pāri datu, analīzes, tehnoloģiju, produktu un darbinieku jomām.

7. J: Ar ko man jāsazinās ar papildu jautājumiem?
        A: Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar “Datu serviss” kontaktpunktu


Īsumā par Dun & Bradstreet 

Dun & Bradstreet, vadošais pasaules datu un analīzes nodrošinātājs biznesa lēmumu pieņemšanā, ļauj uzņēmumiem visā pasaulē uzlabot savu biznesa veiktspēju. Dun & Bradstreet Data Cloud piedāvā risinājumus un sniedz ieskatus, kas ļauj klientiem paātrināt ieņēmumus, mazināt izmaksas, risku un efektivizēt savus uzņēmumus. Jau kopš 1841 dažāda lieluma uzņēmumi uzticas Dun & Bradstreet. Dun & Bradstreet akcijas publiski tirgo Ņujorkas biržā (NYSE: DNB).

Dibināts 1841, Dun & Bradstreet galvenā mītne atrodas Short Hills, NJ Amerikas Savienotās Valstis un ir 51 vietās visā pasaulē.

Nodarbina vairāk nekā 6,500 cilvēku visā pasaulē.

Ir simtiem tūkstoši biznesa klienti visā pasaulē, aptuveni 90% iekļauti ielāko ASV uzņēmumu sarakstā  Fortune 500, 80% no Fortune 1000, un 60% no Pasaules 500. 

Dun & Bradstreet "Data Cloud" satur visaptverošu informāciju par vairāk nekā 360 miljoniem uzņēmumu un ir apkopoti no aptuveni 16.000 avotiem, 15 Worldwide Network aliansēm, un nodrošina pārstāvību 243 valstīs un teritorijas visā pasaulē.

“Datu mākonis” satur īpašu : D-U-N-S® numuru, ko nepiedāvā neviens cits  uzņēmums, tas ir unikāls identifikators vai "uzņēmuma pirkstu nospiedumu", kas tiek piemērots visiem uzņēmumiem. D-U-N-S numurs ir ieteicama, un daudzos gadījumos nepieciešams, vairāk nekā 240 dažāda veida tirdzniecības, tirdzniecības un valdības organizācijām.

Dun & Bradstreet's Finanšu & Risku un Tirdzniecības & Mārketinga risinājumi sniedz datu orientētu ieskatu, kas neatkarīgi no ekonomiskās vides, palīdz klientiem viņu mērķī - augt, apkopot, iegādāties u.c. 

2019. gadā Dun & Bradstreet sasniedz $ 1,4 miljardsieņēmumu, $ 502,1 miljoni koriģētā EBITDA ar 35,5% rentabilitāti.


*) Ratos AB ir  Zvuiedru uzņēmums, kam pieder 70% Bisnode AB daļas. Arī otrs Bisnode AB akcionārs - uzņēmums Bonnier - pārdod savu 30% daļu uzņēmumam Dun & Bradstreet. © Copyright Dun & Bradstreet, e-mail: infoLatvia@dnb.com, webmaster: infoLatvia@dnb.com