Dun & Bradstreet LatviaPiektdiena, 12. jūlijs


 Partners access

User Id:
Password:
 Products

»  D&B Credit™
»  D&B Hoovers™
»  D&B Onboard™
»  D-U-N-S® Registered™»  D&B BIR
»  D&B data
»  D&B Rating


»  World Watch™
»  International Risk & Payment Review™
»  Country RiskLine™
»  Country Report™
 D-U-N-S® Number
»  Get a D-U-N-S® Number

»  Privacy Notice

D&B Data
D&B Data

Kā D&B iegūst informāciju?

Vairāk nekā 170 gadu D&B strādā, lai iegūtu, atjaunotu un uzturētu milzīgu datu bāzi ar aktuālu un vēsturisku informāciju par kompānijām visos kontinentos. Šobrīd datu bāzē ir informācija par vairāk nekā 300 miljoniem kompāniju 210 pasaules valstīs. Katrai kompānijai D&B datu bāzē ir vienots unikāls identifikators – D-U-N-S®numurs (D-U-N-S®number).
Lai sagatavotu biznesa uzziņas par kompānijām D&B daļēji izmanto Valsts uzņēmumu reģistra oficiālo informāciju. Lai gan, daudzās valstīs, sevišķi reģionos, kurus apkalpo D&B Attīstības Tirgu Centrs (Emerging Markets Center), ir pieņemti likumi, kas ierobežo informācijas ieguvi par kompānijas darbību. Tādā gadījumā svarīgi kļūst papildus informācijas avoti, tai skaitā prese.
Daudzos gadījumos informācija par kompānijas maksājumu kārtošanas termiņiem sitemātiski tiek iegūta no piegādātājiem. Izmaiņas maksājumu kārtošanas termiņos var sniegt negaidītu informāciju par kompānijas biznesa patieso stāvokli.
Viens no galvenajiem informācijas avotiem ir pati kompānija. Publicētie materiāli un bukleti papildināti ar intervijām ar tās vadītāju, kurš apzinās, ka viņa interesēs ir D&B sniegt precīzas un patiesas ziņas par kompānijas stāvokli biznesā.
D&B lūdz no jums informāciju un cer palīdzēt Jūsu biznesa partneriem uzturēt ar Jums lietišķas attiecības.versija izdrukai versija izdrukai


 Sākums | Par D&B | Jaunumi | Projekti | Kontakti

 © Copyright Dun & Bradstreet, e-mail: infoLatvia@dnb.com, webmaster: infoLatvia@dnb.com